Oj då! Jag googlade på ”hitta en knullkontakt inom 24 timmar” och hamnade på denna hemsida. Värst vad många sexannonser det finns här! Är det verkligen så många ensamma människor i Sverige? Fungerar inte krogen eller vadå?
haha, jag var ju så klart också tvungen att prova lägga upp en annons här för att se hur pass enkelt man kan komma i kontakt med andra sexintresserade människor 😉 det går rykten på diverse forum att man verkligen kan hitta en knullkompis här inom ett dygn om man ser bra ut???
jag vet inte hur pass bra jag ser ut i andra mäns ögon, men min fitta är åtminstone väldigt tajt… min rumpa är också fast samt vältränad, jag har gjort squats på gymmet för att få den så pass fast 😉
min drömkille ska vara lång, ha lite skäggstubb, och vara romantisk på samma gång… självklart så vet jag att jag aldrig kommer träffa min drömman på en sida som denna, men man får väl önska? inte sant? jag är nöjd med det jag får i alla fall 🙂 man ska inte vara kräsen här i livet har jag lärt mig!!!
jag ska vara ärlig här och nu, jag har haft sexuellt umgänge med över 20 män!!! hoppas du inte har något problem med det? vissa gånger har jag använt kondom, andra utan kådis… men jag har testat mig för diverse könssjukdomar och jag är tydligen frisk som en nötkärna… så du bör inte ha något problem med att knulla utan kondom med mig?
nu ska jag gå till mataffären för att handla lite mat, kikar in här senare….


Hej jag är 18 årig kille som söker en kk eller engångs ligg det kanske är svårt att tro men jag är bra i sängen har bra sprut en kuk som är längre än 15 cm och är väldigt intresserad av din annons hör av dig till min epost tm1161964@gmail.com om du är intresserad tack och puss
Hej kille på 18. Tröst ofta så lite musklig samt ca 175 lång. Vet att jag skriver lite sent men hoppas du ser detta, i så fall skriv till mig på snap: lund24202
Hoppas att du hör av då då jag är förälskad i din röv (ser också att du har långt hår så skulle vilja testa att dra dig i håret när kör????)
Hej kille på 18. Tröst ofta så lite musklig samt ca 175 lång. Vet att jag skriver lite sent men hoppas du ser detta, i så fall skriv till mig på snap: lund24202
Tja
Kan absolut töja dig ordentligt om du vill.
Är 42 och är från Stockholm
erikg62@gmail.com
Hej! Jag spräcker gärna din tajta fitta och rumpa. Gillar själv att träna på gym. Är kille på 40! Hör gärna av dig till min mail lars.hammarstromx@gmail.com, så skickar jag bild.