Fula tjejer behöver också kuk

Fula tjejer behöver också kuk

Det finns ett ordspråk som säger ”fula tjejer behöver också kuk”, och detta skulle jag säga stämmer in på mig väldigt bra. Mitt självförtroende är väldigt dåligt, och just därför så anser jag mig som en väldigt ful tjej. På krogen så vill ingen man ragga på mig, i vardagen så vill ingen man ta kontakt med mig, och på internet så har jag till och med svårt att hitta en man som vill prata med mig.

Mina tuttar är väldigt stora och mjölkfyllda & fittan är så klart rakad. Men det är mitt ansikte som är problemet med mig, jag ser helt enkelt ful ut i ansiktet. Men mina former är helt okej, detta är ett stort problem i mitt kärleksliv och hindrar mig från att hitta en man att ha sex med.

Jag gråter mig till sömns på nätterna, eftersom jag alltid måste sova själv. Tänk, jag är 42 år gammal och har inte hittat en man att ha sex med på kanske 10 år. Unga män verkar ju ha en tendens att vilja knulla MILF:s / mammor, men jag har försökt ta kontakt med yngre killar på krogen utan resultat. Detta sårar mig enormt mycket, alla verkar se ner på mig helt enkelt.

Tänk er själva, att göra er redo för en utekväll. Raka fittan, ta på er stringtrosor, och använda sexiga underkläder i allmänhet. Sedan när man kommer till utestället, så vill inte en enda man prata med en.

Jag börjar tappa tron på att jag kommer hitta en man om jag ska vara ärlig.

Klicka här för att bli medlem och svara på annonsen!

10 kommentarer

  1. Hej. Är en ung kille. Jag tycker att du är ganska snygg och jag förstår inte varför du tycker att du är ful. Jag skulle gärna vilja knulla dig hur mycket du vill. Problemet är att jag är oskuld så jag fattar om du inte är intresserad

  2. Vars bor du. Vill gärna smeka din bröst å slick din fitta. Är gift, är 50år men ser ut som att vara 30 minst. Bor i Västerbotten

  3. Du är inte ful.
    Har snygga bröst som jag gillar,är. tuttfixerad.
    Har tyvärr en ganska liten kuk men så sugen.
    Letar efter en kvinna som vill flytta till mig för förhållande.

  4. Är det för sent? Är i liknande sits. Här är det mer än tio år och jag förstår självförtroende. Det handlar inte om vad en man säger, det är det han gör efter han sagt något.
    Du kanske till och med är den jag söker. Hör av dig om du är nyfiken så ser vi om det blir något.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *