Jag vet att min sexualitet kan uppfattas som lite udda eller kanske till och med stötande för vissa människor. Men jag kan inte hjälpa att jag blir så otroligt kåt av tanken på att ha sex med äldre män. För mig handlar det inte bara om åldern, utan också om deras personlighet och utseende. Jag blir till exempel extremt upphetsad av män med mycket hår på bröstet och ansiktet, något som många i min egen ålder kanske inte uppskattar.
Jag tror att en del av min attraktion till äldre män har att göra med min barndom och min relation till min egen far. Han var alltid frånvarande och jag saknade en manlig närvaro i mitt liv. Så kanske är det därför jag blir så dragen till äldre män nu, för att fylla det tomrum som jag kände som ung. Men jag tror också att det handlar om att jag helt enkelt tycker att äldre män är sexiga och erfarna.
När det kommer till sex så gillar jag det mesta, men jag föredrar att bli dominerad och att mannen tar kontrollen. Jag tycker om att bli slickad och smekt över hela kroppen, men också att få smiska och bli hårt knullad. Ju äldre mannen är, desto mer attraktivt blir det för mig. Det är något med en äldre man som har mer livserfarenhet och som vet precis hur han ska behandla en kvinna.
Jag vet att min sexualitet kan vara provocerande för en del människor, men jag kan inte hjälpa vad som tänder mig. Jag vill inte döma andra människors preferenser eller kritisera dem för vad de tänder på. Så jag hoppas att ni också kan respektera mina önskningar och behov.
Om du är en äldre man och du också känner dig attraherad av mig, så skicka mig gärna ett meddelande. Jag är redo och villig att utforska mina fantasier med dig.
